custom-banner

NÁSTUP IHNEĎ! Hľadáme šikovných pickerov so skúsenosťami s prácou v sklade! Mzda až 833€ ! Doprava zo širokého okolia ZADARMO!!! + zálohy

17.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Partizánske, Topoľčany, Trnava; Galanta, Hlohovec, Kolárovo, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Vráble
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Skladník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda: 714€ + bonusy (1. mesiac 5 % (35,70€) , 2. mesiac 10 % (71,40€), 3. mesiac už 15 % - a ten aj ostáva (108,75€)) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky na každý deň v hodnote 3,83€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v sklade
- prebaľovanie súčiastok
- práca so skenerom
- príprava materiálu do výroby
- kontrola množstva materiálu
- pomoc pri inventúrach

Iné výhody:

- práca na 2-3 zmeny
- možnosť práce nadčas
- doprava zo širokého okolia
- plne hradená zamestnávateľom
- stravné lístky 3,83 € za KAŽDÝ DEŇ
- rastúce prémie:1. mesiac 5 %2. mesiac 10 %3. mesiac 15 % - ostáva
- možnosť rýchleho kariérneho postupu
- možnosť záloh
- pomoc pri exekúciách
- MOŽNOSŤ SPRAVIŤ SI PREUKAZ NA VZV A ZVÝŠIŤ SI TAK KVALIFIKÁCIU AJ MZDU!!!

V prípade záujmu prosím posielajte svoje životopisy, prípadne volajte na telefónne číslo 0948 942 345. Každý uchádzač bude kontaktovaný. Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

manuálna zručnosť
samostatnosť
tímová práca
zodpovednosť a spoľahlivosť
základná matematická gramotnosť