Vodič VZV vo výrobe

20.11.2020 Premac, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Stará Vajnorská 25
83217

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Odborné zaučenie, vzdelávanie a podpora pri Vašom kariérnom rozvoji.
Mesačná variabilná zložka mzdy + 20% mesačne pri splnení cieľov.
Ďalšie príplatky.
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
780 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

StavebníctvoLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
* uskladňovanie výrobkov z výrobnej linky do skladu
* prevážanie spotrebného (pomocného výrobného) materiálu v rámci areálu výrobného závodu
* vizuálna kontrola vyrobených výrobkov
* označovanie výrobkov štítkami
* denná starostlivosť o zverený vysokozdvižný vozík - kontrola jeho stavu, funkčnosti, čistoty atď.
* manuálne práce vo výrobe počas menších opráv strojov počas pracovnej zmeny
* účasť na údržbe a oprave strojov a zariadení počas pravidelnej zimnej údržby
* udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie bezpečnostných pokynov a nariadení
* práca v 2-3-zmennej prevádzke

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore operátor strojárskej výroby
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

* platný preukaz na obsluhu VZV - kategória W1 - podmienka, kategória W2 – výhoda
* prax vo vedení VZV minimálne 2 roky vo výrobe - podmienka
* ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby pracovať nadčas, alebo občas v sobotu
* dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť a ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, exteriér ...
* seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
* zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita
*ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Premac, spol. s r.o.
83217 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko