Lekár špecialista v odbore onkológia - Všeobecná nemocnica Rimavská Sobota

ProCare, a.s.20.09.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Rimavská Sobota

Typ pracovnej ponuky

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie
- samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2329 EUR

Iné výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín ukončenia výberového konania

31.8.2020

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

-zodpovednosť
-komunikatívnosť
-orientácia na pacienta
-ochota učiť sa nové veci
- Microsoft Word - základy
- Microsoft Excel - základy
- Microsoft Outlook - základy

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

ProCare, a.s.
Einsteinova 23-25
Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Pivníková
Einsteinova 23-25, Bratislava 5, 851 01, Slovenská republika
Tel: +421475612421

Reaguj na ponuku