Šéfmontér

25.10.2020 KLIMAK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Štúrova 165
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 730 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- mzda od 900 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania + od 1 roka naviac bonusový systém odmeňovania
- Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
- Navyše získate až 200€ za odporúčanie nového člena tímu po uplynutí jeho skúšobnej doby.
- Na vašom zdraví a pohode nám záleží, preto máte k dispozícii permanentku do fitnesscentra aj wellness v hoteli Mikado.
- Zaistíme pre vás kvalitný oddych v strediskách na Slovensku formou rekreačných poukazov.
- Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity.
- Mikuláš dávno nie je len pre deti, milé mikulášske balíčky u nás potešia každého.
- Zažijete super deň so svojimi kolegami aj rodinou na Happy Family Day.
- Najkrajšie sviatky v roku oslávime spoločným vianočným večierkom.
- Raz za čas si spoločne s kolegami pochutnáme na guláši alebo kapustnici.
- Získate možnosť zvýšenia vašej odbornej kvalifikácie na školeniach v priebehu celého roka, ktorých organizujeme viac ako 70

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
730 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Náplň (druh) práce
Máte záujem o prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti?
Ste odborníkom pre montáž rozvodov ÚK a vodoinštalačných rozvodov?
Chcete sa podieľať na výstavbe najväčších slovenských stavieb?
Máte záujem o posudzovanie technických riešení priamo na stavbe?
Máte riadiace schopnosti a úspešne povediete svoj tím?
Práve Vás hľadáme a ponúkame Vám odbornú a zaujímavú pracovnú pozíciu.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vedenie ľudí

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • technický talent