custom-banner

Vodič VZV v Nitre - plat až 1000€ + zabezpečené ubytovanie a doprava

19.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Topoľčany, Zlaté Moravce; Nitra, Sereď, Žarnovica
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): základná zložka mzdy pre vodičov NZV 858€ + prémia 5-15% + stravné lístky, pre vodičov VZV 890€ + prémia 5-15%
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pre novú automobilku v Nitre

- Platný preukaz na VZV alebo NZV
- Manipulácia s VZV
- Vykládky a nakládky kamiónov
- Naskladňovanie materiálu
- Fyzická kontrola dodávok
- Spolupráca na inventúrach

Iné výhody:

Základná mzda od 858 € (záleží podľa skúsenosti)
- Mesačný príplatok do + 15
- Stravné lístky hradené 3,83€
- Príplatky za nadčasy od 25 do 125 %
- Možnosť čerpania záloh už po prvom týždni
- Pomôžeme s vybavovačkami s úradnými náležitosťami
- Osobné stretnutie
- Zabezpečená doprava do firmy aj z firmy z viacerých smerov ( Piešťany, Zlaté Moravce, Nové Zámky...)
- Zabezpečené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie