Obchodný zástupca v technickej oblasti (Ref. č.: PR/022752)

21.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Key account manager, Obchodný referent, Obchodný zástupca, Produktový manažér, Vedúci prevádzky, vedúci predajne, Vedúci úseku predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1000€ btt. - uvedená mzda sa môže zvýšiť podľa skúseností uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi a akvizícia nových
- prezentácia portfólia produktov a služieb spoločnosti, ukážka produktov
- vypracovanie cenových ponúk a účasť na obchodných stretnutiach
- analýza trhu a aktuálnych trendov
- reportovanie

Iné výhody:

- prémie pri splnení plánov nad rámec
- služobné vozidlo
- vianočný bonus
- školenia
- stabilita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- min. SŠ vzdelanie technického zamerania (elektrotechnika / strojárstvo výhodou)
- prax ako obchodný zástupca 1 – 2 roky
- VP sk. B
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti a chuť učiť sa