custom-banner

Člen orchestra (fagot)

05.08.2020 Rozhlas a televízia Slovenska
Miesto práce: Mýtna 1
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Umenie a kultúra
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozhlas a televízia Slovenska vyhlasuje konkurz do Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu na nasledujúcu pozíciu:

na polovičný pracovný úväzok.

Podmienkou účasti na konkurze je ukončené/prebiehajúce vysokoškolské
štúdium alebo ukončené stredoškolské v predmetnom odbore.

Prihlášku s profesijným životopisom treba zaslať do 12. 8. 2020 e-mailom na adresu: email alebo listom na adresu: Sekcia ľudských zdrojov, Rozhlas a televízia Slovenska, Mlynská dolina, 845 45 Bratislava.

Konkurz sa uskutoční v pondelok 17. 8. 2020 o 14:00 hod. v budove Slovenského rozhlasu, Mýtna 1, Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Rozhlas a televízia Slovenska je inštitúcia s dlhodobou a nesmierne bohatou tradíciou. V roku 2016 sme v RTVS oslávili už neuveriteľných 90 rokov vysielania Slovenského rozhlasu a 60 rokov vysielania Slovenskej televízie.

RTVS spolu so svojimi regionálnymi štúdiami v Banskej Bystrici a v Košiciach tvorí jeden veľký mediálny dom, ktorý prináša svojim zamestnancom množstvo príležitostí realizovať sa a podieľať sa na tvorbe a vysielaní.

Uchádzačom zároveň ponúka široké spektrum pracovných pozícií od technických, kreatívnych, výrobných, spravodajských, publicistických, propagačných až po administratívne. Svojou dlhodobou históriou a jedinečným postavením na Slovenskom trhu predstavuje stabilitu a istotu pre všetkých zamestnancov.

Veríme, že každý jeden z nás prispieva k tomu, aby unikátny príbeh RTVS úspešne pokračoval ďalej. Ak sa chceš stať jeho súčasťou, pridaj sa k nám!

Oblasť pôsobenia:

Vysielanie televízie a predplatené programy televízie

Adresa:

Rozhlas a televízia Slovenska
Mlynská dolina
Bratislava
Slovenská republika
www.rtvs.sk

Kontaktné údaje:

Kariéra v RTVS
Mlynská dolina, Bratislava, 845 45, Slovenská republika