Konzultant informačný systém Qi

20.07.2020 JRM Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: Miesto výkonu je podľa požiadaviek zákazníka, home office, u zákazníka, v prevádzke firmy.
Trnavský kraj; Trnava
Typ pracovnej ponuky: IT konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 8,00 EUR/hod.
Mzdové podmienky sú závislé od formy spolupráce a výkonu za daný mesiac.
Hodinová sadba je 8-20 Eur/hodina.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- analýza požiadaviek zákazníkov, návrh ich riešenia v oblasti informačného systému Qi.
- poskytovanie konzultácii, podpory a školenia konkrétnym zákazníkom v oblastiach (aspoň jednu z nižšie uvedených):
financie, sklady, predaj a nákup, výroba, projektové riadenie, CRM, personalistika,

Iné výhody:

Práca v mladom kolektíve, výborný produkt, zaujímavé zákazky, jasné a jednoduché pravidlá, rýchle zaškolenie, práca z domu a iné podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Outlook, Skladové hospodárstvo

analytické rozmýšľanie, ochota hľadať riešenia, ochota pomôcť, chuť komunikovať.