custom-banner

Predajca pre telekomunikačnú spoločnosť v Galante

19.09.2020 UPC Broadband Slovakia s.r.o.
Miesto práce: Galanta
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 250 EUR
fix 250€ + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu (možný zárobok 1100 až 2000€)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme obchodníkov na predaj produktov a služieb spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. : HORIZON GO, MyPrime a aj telekomunikačných služieb TELEVÍZIA-INTERNET-TELEFÓN.
Práca v teréne.

• aktívne oslovovanie zákazníkov v teréne za účelom predaja služieb
• vedenie evidencie o kontaktoch a návštevách
• motivačné ohodnotenie, základná zložka mzdy 250 eur + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu a bez obmedzenej výšky

Iné výhody:

• nadštandardné finančné ohodnotenie
• motivačné súťaže
• flexibilný pracovný čas
• stabilná a dlhodobá spolupráca
• teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

• SŠ/VŠ
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• vysoké pracovné nasadenie
• prozákaznícka orientácia
• organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, empatia
• schopnosť rýchlo reagovať na námietky zákazníkov
• príjemné vystupovanie - KREATIVITA

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné telekomunikačné činnosti

Adresa:

UPC Broadband Slovakia s.r.o.
Ševčenkova 36
Bratislava
Slovenská republika
www.upc.sk

Kontaktné údaje:

Borgula
Ševčenkova 36, Bratislava, 851 01, Slovenská republika
Tel: +421 911 711 747