Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ищем ответственных водителей (мужчин) вилочных погрузчиков на автозавод в Трнаве.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Погрузка, разгрузка грузовых автомобилей • Манипуляция с запчастями в рамках склада и монтажной линии • Работа со сканером • Снабжение производственной линии компонентами • Соблюдение рабочего порядка действий • Соблюдение порядка на рабочем месте • Готовность работать в 3 смены.

Upresnenie platových podmienok

900 заклад + 100 місячна премія + 60--120 доплата за нічні зміни

Benefity a ďalšie výhody

- Официальное трудоустройство - Помощь при оформлении ВНЖ или смена работодателя на полиции - Не обязательно знание словацкого - Предоставляем жилье (130€/ месяц ) - Обеды на заводе 1-1,5€ за комплекс - 13 зарплата • Зарплата (брутто, базовая ставка): 900€ (ставка) + 100 €/месяц ( премия ) +60-120€ доплата за ночные. ( зарплата в чистом без надчасов 743 – 856€/ месяц ) • Работа 5 дней в неделю по 8 часов в день • Работа в 3 смены

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Условия труда: • Зарплата (брутто, базовая ставка): 900€ (ставка) + 100 €/месяц ( премия ) +60-120€ доплата за ночные. ( зарплата в чистом без надчасов 743 – 856€/ месяц ) • Работа 5 дней в неделю по 8 часов в день • Работа в 3 смены - 13 зарплата

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Ruský jazyk (začiatočník - A2)
Slovenský jazyk (začiatočník - A2)
Ukrajinský jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

- Опыт работы на погрузчике • Ответственность • Готовность работать в команде • Наличие прав на погрузчик.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie