custom-banner

Ищем операторов производства на автозавод PSA Trnava

23.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 заклад + 100 odmena + 60-120 доплата за нічні зміни
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- операция сборочной линии • Манипуляция с запчастями в рамках склада и монтажной линии • сборка отдельных деталей (фары, коробка передач, колеса) • завинчивание, клепка, склеивание • Соблюдение рабочего порядка действий • Соблюдение порядка на рабочем месте • Готовность работать в 3 смены.

Iné výhody:

- Зарплата (брутто, базовая ставка): 850€ (ставка) + 100 €/месяц ( премия ) +60-120€ доплата за ночные. ( зарплата в чистом без надчасов 708 - 820€/ месяц ) • Работа 5 дней в неделю по 8 часов в день • Работа в 3 смены. - 13 зарплата

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Ruský jazyk (začiatočník - A2)
Slovenský jazyk (začiatočník - A2)
Ukrajinský jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

• Ответственность • Готовность работать в команде • Готовность отработать минимум 6 месяцев