Špecialista správy energetických zariadení - Bratislava

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného kolegu s minimálne stredoškolským vzdelaním elektrotechnického zamerania, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 22 Vyhl. č 508/2009 (alebo vyššiu).
Tímového hráča, ktorý ocení stabilnú prácu, každoročný príspevok na regeneráciu vo výške 1050 EUR brutto, 5 dní dovolenky navyše a ďalšie benefity.

Dokonalosť k Vašim vlastnostiam patriť nemusí, ale bez niektorých kvalít sa nezaobídeme:

• Máte už nejaké znalosti v odbore, viete ako funguje distribučné zariadenie a poznáte energetickú legislatívu
• Práca na PC, najmä s balíčkom MS Office pre vás nie je problém
• Ste aktívny vodič osobného automobilu

Čo budete mať na starosti?

Správu distribučnej siete VN a NN, pripájanie odberateľov do siete, riadenie údržby, obnovy a rozvoja distribučných sietí:

• Určovanie technických podmienok pripojenia pre odberateľov
• Riešenie žiadostí a podnetov zákazníkov
• Kontrola a vyjadrenia k projektovej dokumentácii
• Preberanie a kontrola vykonaných prác od dodávateľov
• Odstávky elektrických zariadení

Ponúkaný plat

1725 - 2185 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1 725 EUR (z toho základná mzda 1500 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % výkonnostná odmena + ďalšie zaujímavé benefity)

Benefity a ďalšie výhody

Aj Vy sa môžete tešiť na:
• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

8.8.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1500 - 1900 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výška ročnej výkonnostnej odmeny je 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 08.08.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*samostatnosť
*rozhodnosť

Požadovaná prax: 3 roky - Elektroenergetika

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B