DEALER OBUVI Výhradní obchodní zástupce ZDRAVOTNÍ OBUVI na Slovensku

12.08.2020 ORTO plus s.r.o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pravidelné návštěvy po celé SK u prodejců:
Lékáren,
Zdravotních potřeb,
Kamenných prodejen s obuví

Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): Práce na živnostenský list
Provize z prodeje nových a po ověření i stávajících zákazníků!
Pravidelné měsíční výplaty.
Předání fungující velkoobchodní sítě na celém území Slovenska!
Výrobce ORTO plus aktuálně již na SK funguje jako zavedená firma (obdoba Protetiky, Batz, Scholl,..)
Termín nástupu do práce: od 14.9.2020
Druh pracovného pomeru: vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 14.9.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

DEALER-KA V LÉKÁRNÁCH, ZDRAVOTNÍCH POŘEBÁCH A V PRODEJNÁCH OBUVI.
Pozice výhradního zástupce České obuvnické firmy vyrábějící ZDRAVOTNÍ OBUV.
Spolupráce pouze na živnost!
UPŘEDNOSTNÍME žadatele, kteří: jsou aktuálně zaměstnaní a již pravidelně cestují po Slovenské republice! Nejlépe v obuvnickém nebo lékárenském oboru!
Vlastní vůz a cestování po SK podmínkou.
Zavedenou databázi klientů předáme k dispozici.
Měsíční výplata formou provizí z prodeje!
Jedná se o dlouhodobou lukrativní spolupráci s kavlitní obuví zaměřenou na zdaví.

Obchody: Lékáry, Zdravotní potřeby-výdejny, Prodejny obuvi.

Iné výhody:

Pravidelné měsíční výplaty formou provizí z prodejů.
Předání stávající prodejní databáze.
Dlouhodobá spolupráce.
2x ročně nové kolekce ZDRAVOTNÍ obuvi, katalogy a reklamní předměty.
Vzorky obuvi zdarma k odzkoušení jako bonus.
Firemní benefity: odměny, vzorky obuvi.
Příjemná a pohodová spolupráce.

Vyžadujeme: stávající zaměstnání a pravidelné cestování po celé SK, pravidelné navštěvování prodejen.
Výhodou: aktuální praxe v lékárenském oboru.
Časová náročnost = minimálně 3x do týdne návštěva zákazníků !

Informácie pre uchádzača:

Výhodou je stávající zaměstnání, u kterého žadatel již pravidelně cestuje po celé Slovenské republice aby mohl osobně a pravidelně navštěvovat lékárny, zdravotní prodejny a kamenné prodejny s obuví. Upřednostníme žadatele z lékárenského nebo obuvnického průmyslu.

Měsíční výplaty formou profize z prodeje.

Podrobnosti práce rádi upřesníme při osobním pohovoru na firemní provozovně ve Valašských Kloboukách, v ČR.

Životopis, motivační dopis a požadavek na stávající cestování nám zasílejte na email:
rkocourek @ ortoplus.cz

ZÁJEMCI DO EMAILU UVEĎTE:
1. SOUČASNÉ ZAMĚSTNÁNÍ ?
2. JAK DLOUHO JSTE U VAŠÍ FIRMY ?
3. POČET UJETÝCH KM MĚSÍČNĚ ?
4. V JAKÝCH KRAJÍCH NA SLOVENSKU SE PRAVIDELNĚ POHYBUJETE?
5. KOLIK HODIN TÝDNĚ JSTE OCHOTNÍ VĚNOVAT SE NABÍZENÉ POZICI OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE?
6. MÁTE PRAXI V LÉKÁRENSKÉM NEBO OBUVNICKÉM PRŮMYSLU, POKUD ANO JAKOU?

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Outlook

Všeobecne požadované znalosti:

Požadujeme:
Dobré vyjadřovací schopnosti
Osobní kontakt
Spolehlivost
Práce s PC
Řidičský průkaz
Příjemné vystupování
Pracovitost, pečlivost
Přesvědčovací schopnosti