Kontrolór kvality (Ref. č.: PR/022745)

22.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Rožňava
Pozícia / odvetvie: Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Inžinier kvality, Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 750€ btto + bonusy a odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* zodpovednosť za kvalitu výrobkov (rozmery, množstvo) ktoré sú predložené k výstupnej kontrole
* vykonávanie merania, evidencie a analýzy výsledkov meraní výrobkov a procesov
* spolupráca pri analýze príčin a návrhu nápravných opatrení, premietnutie opatrení do výrobného procesu
* zodpovednosť za meraciu techniku: evidenciu, kalibráciu, údržbu
* realizovanie merania dielcov 3D zariadením
* nedeštruktívna kontrola zvarov

Benefity a ďalšie výhody:

* zázemie stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
* možnosti ďalšieho rastu
* systém bonusov a odmien
* zaškolenie na pozíciu
* práca na 1 zmenu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

* SŠ vzdelanie – výhodou technické zameranie
* znalosť cudzích jazykov - výhodou
* technická zručnosť
* čítanie výkresovej dokumentácie a technologických postupov
* technické a analytické schopnosti pre zistenie príčin nepodarkov a návrh nápravných opatrení
* samostatnosť
* precíznosť