IT špecialista a správca bezpečnostného systému

02.08.2020 Divadelný ústav

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Jakubovo nám. 12
81357

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Civilná ochrana a bezpečnosť, Informatika - správa systémov, Reality a stavebníctvo; IT/Technical Support Specialist, Klientský poradca, Pracovník strážnej služby, Správca budov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácieKultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:12. 8. 2020

Náplň (druh) práce
Zodpovednosť za technickú správu odborného prezentačného portálu zamestnávateľa DÚ (IS THEATRE. SK), elektronických evidencií a knižničného informačného systému;
Spolupráca a komunikácia so spoločnosťou SWAN pri zabezpečovaní plynulej prevádzky telefónov a databáz Divadelného ústavu;
Zodpovednosť za plynulú prevádzku e-mailovej pošty a internetovej stránky zamestnávateľa;
Zodpovednosť za inštaláciu, reinštaláciu operačných systémov zamestnávateľa;
Vykonávanie obnovy operačných systémov a dát zo zálohy;
Zodpovednosť za nastavenie parametrov operačných systémov;
Príprava koncepcie a návrhov bezpečnostných smerníc a opatrení pre prístup do LAN podľa metodických pokynov MK SR a platných zákonov pre informatizáciu;
Príprava návrhov na technické zabezpečenie rozvoja informačných a komunikačných systémov;
Zabezpečenie bežnej údržby a prevádzky hardwaru a softvéru zamestnávateľa;
V spolupráci s Ekonomickým oddelením zamestnávateľa zabezpečovanie hardwaru a softvéru pre potreby zamestnancov organizácie;
Zabezpečenie, dodržiavanie a aplikácia prevádzkového poriadku siete WAN VPN rezortu MK SR, personálnej bezpečnosti informačných systémov a vstupenkového systému ORES v podmienkach zamestnávateľa;
Koordinácia a zabezpečenie digitalizácie archívnych zbierok a fondov Archívu DÚ v súlade s celoštátnymi predpismi a normami;
Účasť na školeniach organizovaných MK SR;
Dodržiavanie aplikácie zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zákonov pri práci s informačným systémom Divadelného ústavu;
Spolupráca na činnosti odborných a inventarizačných komisií zamestnávateľa;
Komunikácia s verejnosťou aj prostredníctvom elektronických médií;
Dodržiavanie platnej legislatívy súvisiacej s výkonom pridelenej agendy a súvisiace interné predpisy;
Vykonávanie finančnej kontroly v rozsahu svojej agendy a vnútorného predpisu organizácie;
Dodržiavanie bezpečnostných predpisov;
Plnenie ďalších úloh, ktorými ho poverí vedúca oddelenia alebo riaditeľka DÚ.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Windows - vysoká
  • Linux - vysoká
  • Microsoft Windows Server - vysoká
  • SOFTIP - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Vysokoškolské vzdelanie je požadované v odbore IT technológií.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • empatia
  • iniciatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • trpezlivosť