Personalista/ka, mzdový/á účtovník/níčka

31.07.2020 Inštitút pre výskum práce a rodiny

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Župné Námestie 5-6
81241

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika; Personalista, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Pružný pracovný čas,
- týždeň dovolenky naviac,
- 1 deň pracovného voľna za štvrťrok, bez uvedenia dôvodu,
- príspevok do 3. piliera DDS - pevná čiastka,
- osobný príplatok od prvého dňa po nástupe do pracovného pomeru.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
- poskytuje komplexné zabezpečenie personálnej a mzdovej agendy,
- uzatváranie pracovných zmlúv, ukončovanie pracovných pomerov,
- uzatváranie dohôd mimo pracovného pomeru,
- vedie personálnu agendu v papierovej aj elektronickej forme v systéme SAP HR - PA, zaraďuje zamestnancov do platovej triedy a stupňa podľa odpracovanej odbornej praxe v zmysle Zákona o výkone práce vo verejnom zákone,
- komplexne spracúva mzdy zamestnancov a dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru v systéme SAP,
- ročné zúčtovanie dane v systéme SAP,
- komunikácia so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou, daňovým úradom,
- spolupracuje so mzdovými účtovníčkami/personalistkami projektov ESF, ekonómkou a účtovníčkou organizácie.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • SAP - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Samostatnosť spracovať mzdy v systéme SAP HR-PA (pracovný pomer, dohody o pracovnej činnosti, dohody o vykonaní práce - nepravidelný príjem) - hlavnou podmienkou,
- znalosť Zákonníka práce - podmienkou.

Žiadosť so životopisom vo formáte EUROPASS zasielajte na adresu: email do 15. 8. 2020.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov/ky, ktorí spĺňajú naše vyššie uvedené požiadavky.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)