VÝROBNÝ PRACOVNÍK - Práca so sklom (výroba plast. okien), pracuješ aj s počítačom - PRIEVIDZA (ubytovanie,doprava,stravné,zálohy)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Prievidza
Pravenec 272, Prievidza

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Rôzne pozície na výrobnej linke vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí. Práca vhodná pre mužov.

Ponúkaný plat

4.4 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

4,4 EUR/hod.
/ MZDA
o 1. Úroveň: základná hodinová mzda 3,40 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka – produktivita
o 2. Úroveň: základná hodinová mzda 3,70 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka – produktivita
o 3. Úroveň: základná hodinová mzda 4,00 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka – produktivita

Benefity a ďalšie výhody

/ UBYTOVANIE - Rodinné domy v okolí Prievidze / Pravenec ubytovanie je ZDARMA
Miesto výkonu práce je obci Pravenec – 5 km od 60 tisícového mesta Prievidza a blízko je kúpeľné mesto Bojnice (kúpele, zámok, zoologická záhrada...) – turistami veľmi vyhľadávaná oblasť

/ OBED - zabezpečený na pracovisku za sumu 1,00 € / obed

/ Doprava do práce - miestne autobusy – SAD - príspevok vo výške 1,00€/ pracovný deň

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Informácie pre uchádzača:

/ zmennosť
Je to 2 zmenná prevádzka od pondelku do piatku.
Ranná – 6.00 hod až 14.30hod
Poobedná 14.30 hod až 23 hod.

V prípade, že je veľa objednávok tak sa robí nasledovne:
Ranná – 5.00 hod až 14.30hod
Poobedná 14.30 hod až 24 hod.

Ranná zmena robí v sobotu od 6 do 12 hod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie