Letná brigáda v sklade

04.08.2020 Bidfood Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Prešov
Typ pracovnej ponuky: Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
Hodinová mzda 4,50 € brutto+príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• pomocné práce v sklade

Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú do 31.08.2019
Pracovný čas: nedeľa-štvrtok od 15:00-23:00 hod

V prípade ak Vás daná pracovná pozícia zaujala, kontaktuje nás na margita email

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na: https://www.bidfood.sk/

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na: https://www.bidfood.sk/o-nas/gdpr-obchodni-partneri

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Bidfood Slovakia s. r. o. je najväčším distribútorom mrazených, chladených a čerstvých potravín i nepotravinárskeho tovaru na Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov

Adresa:

Bidfood Slovakia s. r. o.
Piešťanská 2321/71
Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
www.bidfood.sk

Kontaktné údaje:

Mgr. Margita Kusá
Piešťanská 2321/71, Nové Mesto nad Váhom, 91501, Slovenská republika
Tel: 0903/417 171