Vodič VZV s PRAXOU - NITRA (oblasť výroby LCD TV, elektrotechnický priemysel). NÁSTUP HNEĎ! Doprava/ubytovanie/zálohy/stravné

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Dolné Hony 29 - Priemyselný park V - Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
• nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch – výroba a montáž televízorov

Obsluha vysokozdvižného vozíka, nutné platné oprávnenie VZV.
Zásobovanie výrobnej linky.
Zaskladňovanie, vyskladňovanie materiálu.

Ponúkaný plat

5.88 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Mzda: základný plat:
5,88€/hod. + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ + príspevok na dochádzanie do práce + príplatok podľa zákona za zmennosť, sviatok a pod.

Po skúšobnej dobe plat do výšky 950 € + dochádzková prémia + výkonnostný bonus + príspevok na dochádzanie do práce.

Stravné lístky v hodnote 3,83€.

Práca 8h. v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku.
Ak klient potrebuje, pracuje sa nadčas, ktorý je riadne preplatený.

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie zabezpečené - Dolné Krškany - štandardné - spoločná kuchynka, sociálne priestory, wifi zdarma, recepcia, práčovňa
Miesto ubytovania je kúsok od zastávky MHD - do práce aj do mesta Nitra.

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačnik cca 20,- E/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

DOPRAVA:

Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Požiadavky na uchádzača:
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Platné oprávnenie VZV - podmienka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie