Učiteľ/ka ZŠ 2. stupeň - telesná a športová výchova

21.09.2020 Základná škola, Komenského 6

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa
Komenského 6
06401

Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Učiteľ 1.stupňa ZŠ, Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 10

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Znalosť práce s PC pokročilý užívateľ IT, ovládanie microsoft office, komunikácia v online prostredí. Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 Z. z. Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci podmienku vzdelania s príslušnou aprobáciou - telesná výchova a športová výchova a trénerstvo (volejbal, basketbal, hokej).
Iné požiadavky súvisiace s obsadzovaným pracovným miestom: bezúhonnosť; zdravotná spôsobilosť.
Požadované doklady:
1. žiadosť o prijatie do zamestnania
2. profesijný životopis
3. kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
4. súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov podľa zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania
5. odpis registra trestov z okresného úradu v sídle kraja (dodatočne - iba úspešný uchádzač)
Uvedené dokumenty prosíme doručiť na emailovú adresu email do 3.7.2020.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Učiteľstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa