Majster odborného výcviku

24.11.2020 Muehlbauer Technologies, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Novozámocká 233
949 05 Nitra - Dolné Krškany

Nitra
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Majster výroby, Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Uvedená mesačná mzda predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť zohľadní kvalifikáciu kandidáta na základe jeho skúseností.
Práca je vhodná aj pre absolventa.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vedenie vybraného tímu študentov v teoretickej i praktickej oblasti,
zabezpečenie vzdelávania študentov v priestoroch firmy (divízia mechnickej a elektrickej montáže),
zabezpečovanie komunikácie so školou, prezentácia spoločnosti.
Zamestnanecké výhody, benefity

Iné výhody:

atraktívny odmeňovací systém,
tímbildingové akcie,
jazykové kurzy pre zlepšenie ovládania preferovaného cudzieho jazyka,
práca v mladom kolektíve,
možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B