Marketingový pracovník pre spracovanie textov

05.07.2020 ARTMIE, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Snina
Snina
Pčolinská 625
06901

Snina
Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Marketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Práca v mladom a kreatívnom kolektíve.

- Ochotné zaučenie.

- Priestor pre uplatnenie postrehov, a nápadov.

- Užitočné skúsenosti a prax v oblasti online marketingu.

- Dobre platové ohodnotenie a zaujímavé zamestnanecké výhody.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
576 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
- Spracovanie rôznych textov vhodných pre sociálne siete, ale i pre tvorbu produktov

- Spolupráca s oddelením marketingu na spoločných projektoch

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Aktívny používateľ sociálnych sieti Facebook a Instagram s prehľadom v aktuálnych trendoch v oblasti lifestyle, bývania a kreatívnej tvorby.

Neformálny motivačný list v podobe osobného listu, v ktorom napíšete prečo práve Vy ste vhodný pre danú pracovnú pozíciu. A čo Vás motivuje chcieť pracovať v našej spoločnosti.

Ponuka je vhodná pre uchádzačov o zamestnanie do 25 rokov, evidovaných na ÚP minimálne 3 mesiace alebo do 29 rokov, evidovaných na ÚP min. 6 mesiacov, nakoľko pracovné miesto môže byť vytvorené s príspevkom úradu PSVR.

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • spoľahlivosť
  • predstavivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • komunikatívnosť