Všeobecná sestra Skalná v okrese Cheb

22.09.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Cheb - chránená krajinná oblasť SOOS
Karlovarský kraj
Typ pracovnej ponuky: Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 28000 - 31000 CZK
Uvedená je základná mzda. K základnej mzde patria aj tieto príplatky:
- zmenový podľa zákona - zvyčajne okolo 5000Kč
- prémie podľa kvality odvedenej práce 0-30% z priemernej mzdy (po skúšobnej dobe)
- príplatok na rekreáciu - 1500Kč/ročne (po skúšobnej dobe)
- príplatok na cestovanie domov - do 2000kč/mesačne (po skúšobnej dobe)
Termín nástupu do práce: od 31.7.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- samostatná činnosť podľa zákona o nelekárskych zdravotníckych pozíciách
- pracovné zmeny - 12h
- práca s geriatrickými pacientmi
- spolupráca s lekármi a nemocnicami v ČR aj v Nemecku, pretože niektorí klienti sú nemeckej národnosti
- práca je vhodná aj pre absolventov

Iné výhody:

- ubytovanie - v zariadení zadarmo
- dotované stravné
- veľmi pekné prostredie v chránenej krajinnej oblasti
- možnosť sa vzdelávať a zdokonaliť jazykové znalosti z nemčiny, môžete denne komunikovať s rodenými hovorcami

Informácie pre uchádzača:

Svoje životopisy prosím zasielajte na adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- vyššie odborné vzdelanie
- PC gramotnosť