Ambulantná sestra- všeobecná ambulancia - PLK Betliarska

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Betliarska 3776, 851 07 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

928 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ variabilná zložka mzdy

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný pracovný úväzok
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.8.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

◦ komunikačné zručnosti
◦ chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore
◦ zmysel pre zodpovednosť
◦ byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
◦ oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno