Oblastný manažér, Finančný konzultant

21.01.2021 FinLS s. r. o.

Miesto práce: Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 2000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracuješ? Študuješ? Hladáš zmenu či možnosť privyrobiť si? Si na správnom mieste.

Čaká ťa zaujímavá a podnetná príležitosť pre slovenskú spoločnosť, ktorá prináša možnosť na osobnostný a kariérny rast, nadštandardné platové ohodnotenie a benefity vo forme áut či dovoleniek.

Prax a špeciálne vzdelanie nie sú potrebné stačí spraviť prvý krok.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno