Oblastný manažér, Finančný konzultant

06.08.2020 FinLS s. r. o.
Miesto práce: Nitriansky kraj, Trnavský kraj; Partizánske, okres Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): Provízny systém
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracuješ? Študuješ? Hladáš zmenu či možnosť privyrobiť si? Si na správnom mieste.

Čaká ťa zaujímavá a podnetná príležitosť pre slovenskú spoločnosť, ktorá prináša možnosť na osobnostný a kariérny rast, nadštandardné platové ohodnotenie a benefity vo forme áut či dovoleniek.

Prax a špeciálne vzdelanie nie sú potrebné stačí spraviť prvý krok.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexným finančným poradenstvom - hypotéky, úvery, lízingy, reality, poistenie.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

FinLS s. r. o.
Šoporňa 300
Šoporňa
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lukáš Suchý
Šoporňa 300, Šoporňa, 925 52, Slovenská republika
Tel: 0908492919