Všeobecné zdravotné sestry do ČR na turnusy + ubytovanie

08.08.2020 RS Recruitment Consulting s.r.o.
Miesto práce: Ostravsko
Olomoucko
Praha a okolí
Karlovarsko
Krkonoše

Česká republika; Bratislavský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Moravskosliezsky kraj, Olomoucký kraj, Praha, Stredočeský kraj; okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 33000 - 39000 CZK
Mzda vrátane príplatku za odbornosť a zmennosť.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Premýšľate o možnostiach práce v ČR? Ideálne na turnusy a s ubytovaním?

Pomôžeme Vám vyhľadať zajimavú pozíciu podľa Vašich predstáv, nič nám neplatíte ... :-)

Nižšie nájdete prehľad hľadaných pozícií do viac ako 25 nemocníc, takže si môžete vybrať .. :-). Hľadáme viac zdravotných sestier, prihláste sa aj s kamarátkou.

VŽDY MOŽNOSŤ PRACOVAŤ NA TURNUSOCH S UBYTOVANÍM

Hľadané pozície:

ARO - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Ostravsko
- Olomoucko
- Jeseníky
- Stredné Čechy (25 - 40 km od Prahy)
- Praha
- Krkonoše
- Karlovarsko

Dialýza - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Ostravsko
- Severovýchodné Čechy (45 km od Hradca Králové)

Chirurgia - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Ostravsko
- Olomoucko

Geriatria, LDN - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Ostravsko
- Olomoucko

Interna - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Ostravsko - náborový PRÍSPEVOK 100 000 Sk (cca 4000 Eur) pri zmluve na 3 roky
- Olomoucko
- Jeseníky
- Krkonoše

Kardiológia - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Praha
- Ostravsko

Následná starostlivosť, dlhodobej intenzívnej starostlivosti - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Ostravsko
- Olomoucko
- Krkonoše

Neurológia - všeobecné sestry do nemocníc v týchto regiónoch:
- Ostravsko

Ortopédia / Trumatológia
- Ostravsko

Nástup podľa dohody (počítame aj s tým, že musíte ukončiť súčasný pracovný pomer, radi na Vás počkáme :-)).

Iné výhody:

- Ubytovanie v modernej ubytovni zdravotníckeho personálu priamo v areáli
- Možnosť pracovať na "turnusy" (naplánovanie zmien tak, aby ste mohli byť každý mesiac cca 12 dní v kuse doma na Slovensku)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Jsme butiková recruitmentova společnost, která se specializuje na vytvoření perfektního spojení mezi klientem a kandidátem! Nabízím víc než 20 let unikátní, profesionální a osobní přístup.

Adresa:

RS Recruitment Consulting s.r.o.
Malá Štupartská 634/7
Praha
Česká republika

Kontaktné údaje:

Ing. Klára Noworytová
Malá Štupartská 634/7, Praha, 11000, Česká republika