Aranžér(ka) výstav

Typ pracovnej ponuky: Služby; Aranžér
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- kancelária v centre Bratislavy
- služobný mobilný telefón
- stravné lístky
- pružný pracovný čas
- práca v prestížnej kultúrnej inštitúcii
- možnosti osobného rastu a rozvoja

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
13. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaKultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Náplň (druh) práce
− komplexne zabezpečuje realizáciu výstavných aktivít organizácie po technickej a organizačnej stránke;

− osobne vykonáva všetky inštalačné a deinštalačné práce súvisiace s realizáciou výstavného programu organizácie;

− na tvorbe a realizácii výstav spolupracuje s internými aj externými kurátormi, umelcami či architektmi výstav (podľa jednotlivých realizačných požiadaviek na technickej úrovni), s partnermi vedie aktívnu komunikáciu;

− spolupodieľa sa na tvorbe výstavného plánu organizácie (tvorí celoročný produkčný harmonogram výstavných aktivít v závislosti od časových, finančných či personálnych kapacít);

− iniciatívne vyhľadáva, koordinuje a dohliada ďalšie ľudské zdroje (spravidla brigádnikov) pri realizácii jednotlivých výstavných projektov;

− produkčne zabezpečuje a koordinuje logistiku transportov vizuálnych diel, prípadne iného technického resp. inštalačného vybavenia;

− zabezpečuje realizáciu a odborný dohľad nad bezpečným spôsobom adjustáže, balenia a dočasnej úschovy vizuálnych diel;

− podľa potreby osobne zabezpečuje prieskum trhu a nákup drobných materiálov pre prevádzkovú, produkčnú a výstavnú činnosť organizácie, prípadne iné interné potreby (napr. v súvislosti s údržbou administratívnych priestorov organizácie);

− vedie motorové vozidlá do 3,5t;

− podieľa sa na podpore administratívnych procesov (napr. produkčné podklady k VO, produkčné formuláre k dielam a pod.);

− zabezpečuje drobné opravy, údržbu a úpravy priestorov organizácie v celom rozsahu, ktoré sú mimo výkonných kompetencií správcu budovy;

− vo veciach prevádzky a zabezpečenia chodu výstavných a administratívnych priestorov komunikuje so správcom budovy – s Národným osvetovým centrom;

− vedie aktívnu komunikáciu s dodávateľmi, zodpovedá za kontrolu kvalitného a včasného vykonania objednaných služieb;

− osobne vykonáva dennú kontrolu stavu a chodu výstav, ako aj výstavných priestorov;

− poskytuje technickú podporu zamestnancom organizácie, ich administratíve a kanceláriám.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
- prax v oblasti inštalovania výstav súčasného umenia,
- skúsenosti odbornej manipulácie s výtvarnými dielami,
- anglický jazyk plynule slovom aj písmom,
- schopnosť samostatne a kreatívne riešiť zadania,
- manuálna zručnosť, priestorová predstavivosť,
- skúsenosti s audiovizuálnou a výstavníckou technikou,
- vítaná je prax v organizáciách štátnej alebo mestskej správy.