Office manager

12.07.2020 TrueOne, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Čadca
Čadca
Horelica 493
02201

okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Obchodný manažér, Office manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Hrubá mzda: 650 eur fix + variabilná zložka v závislosti od výsledkov a plnenia úloh
• zodpovednú, samostatnú a perspektívnu prácu v mladom kolektíve dynamickej spoločnosti
• atraktívne a motivujúce finančné ohodnotenie odpovedajúce pracovnému výkonu, kvalifikácii a praxi
• vstupné zaškolenie
• mobilní telefón
• ďalšie firemné benefity (stravné lístky, zamestnanecká zľava…)
• spoľahlivosť, pozitívne myslenie, príjemné vystupovanie
• VP skup. B – aktívny vodič

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomLogistika, skladovanie a poštové službyIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
• zaistenie denných a operatívnych činností súvisiacich s chodom prevádzky
• komunikácia a jednania s obchodnými partnermi, dodávateľmi, zastrešenie zmlúv
• príprava kalkulácií, cenových ponúk, hlásení, reportov a vyhodnotení pre vedenie, prípadne podľa potreby
• administratívne zastrešenie prevádzky a portfólia podľa potreby
• vedenie, motivácia a hodnotenie zamestnancov pobočky
• čiastočné zastrešenie marketingu a promo
• riešenie operatívnych úloh podľa potreby a iné

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • poľský - elementárna: A1 a A2
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • POHODA - vysoká

Ďalšie požiadavky:

• vysokoškolské vzdelanie (výhodou)
• prax a skúsenosti na danej alebo obdobnej pozícii aspoň 2 roky
• aktívna znalosť MS Office, Outlook - v praxi, nie iba teória
• samostatný, zodpovedný a proaktívny prístup k práci
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti, logické uvažovanie

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť