Inžinier kvality- proces práškového lakovania (Ref. č.: PR/022729)

30.11.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Námestovo
Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Manažment kvality, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Inžinier kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1200,- € (+ 25% z výšky hrubého mesačného platu + 300 € mesačný príspevok na ubytovanie)
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za kvalitu pre proces práškového lakovania
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- zisťovanie koreňovej príčiny reklamácií v oblasti kvality
- tvorba internej dokumentácie (8D reporty, postupy...)
- zodpovednosť za znižovanie počtu reklamácií
- interné audity
- reporty, analýzy

Iné výhody:

- 25% prémie
- 300 € mesačný príspevok na ubytovanie
- dochádzkový bonus
- pružný pracovný čas
- možnost Homeoffice
- služobný telefón a notebook

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- znalosť procesu práškového lakovania
- anglický jazyk na úrovni B1
- nástroje kvality
- prax na obdobnej pozícií