Administratívny pracovník

13.09.2020 ROYAL PRESS, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Fraňa Mojtu 18
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 880 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
880 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
- práca s PC, internet
- evidencia a vystavovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- sledovanie a účtovanie platieb odberateľov a dodávateľov
- úhrady faktúr
- administratívne a ekonomické práce

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Žiadosť zasielať na mail email, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Spoločnosti súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy so Spoločnosťou / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Obdobie dva roky, na základe skúseností považujeme za časový úsek počas ktorého sa neočakávajú výrazné zmeny týkajúce sa kvalifikačných predpokladov Uchádzačov o zamestnanie a kvalifikačných požiadaviek na konkrétnu pracovnú pozíciu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti Fraňa Mojtu 18, 949 01 Nitra alebo e-mailom na adresu: email Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti.
Uchádzač o zamestnanie má v zmysle § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nasledovné práva:
- právo požadovať od Spoločnosti prístup k osobným údajom týkajúcim sa Uchádzača o zamestnanie
- právo na opravu osobných údajov
- právo na vymazanie osobných údajov
- právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov
- právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov
- právo na prenosnosť osobných údajov
- právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • analytické myslenie