Máš skúsenosti s tvorbou kalkulácii pre priemyselnú výstavbu? Poď pracovať pre stabilnú a férovú spoločnosť. (Ref. č.: PR/022725)

25.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Reality a stavebníctvo; Prípravár stavieb, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1000 €/brutto + mesačná prémia do výšky 700 €/brutto - výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: Ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vypracovávanie rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie - zameranie na priemyselnú výstavbu (priemyselné haly, skladové objekty)
- kontrola podkladov a dokumentácie
- spolupráca na tvorbe časového harmonogramu prác
- vykonávanie kontrolných dní
- spolupráca s inými oddeleniami

Iné výhody:

- základná mzda závisí od skúsenosti kandidáta
- mesačné prémie do 700€/brutto
- práca pre stabilnú a férovú spoločnosť v príjemnom prostredí
- možnosť externej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie v stavebnom odbore (nie je nutné ak je dlhodobá prax v odbore)
- znalosť práce s PC a znalosť MS office balík (Word, Excel, Outlook)
- skúsenosti s prácou v programe CENKROS
- komunikácia v AJ je výhodou
- min. 3 roky praxe na obdobnej pozícii
- aktívny vodič