Údržbár

10.10.2020 Cable Connect s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Tvrdošín
Tvrdošín
Závodná 459
02743

Typ pracovnej ponuky: Služby; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,90 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,90 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
- Údržba nástrojov, strojov a zariadení,
- odstraňovanie vzniknutých porúch strojov vo výrobe,
- overovanie a prípadné nastavenie strojov,
- plnenie plánu údržby,
- vykonávanie preventívnej údržby,
- výroba prípravkov pre výrobu,
- spolupráca pri externých servisných prácach na strojoch a zariadeniach,
- skladovanie, evidenciu a inventarizácia náhradných dielov, náradia, nástrojov a meracích prístrojov,
- vedenie dokumentácie o poruchách, opravách a prevádzkových stavoch strojov a zariadení v elektronickej aj v písomnej podobe,
- udržiavať a aktualizovať plány preventívnej údržby, inšpekčných plánov, čistiacich plánov,
- obsluhovanie a programovanie testovacích, meracích a zváracích zariadení
- kontrola parametrov odporových zváračiek, zváracích adaptérov, opravy adaptérov,
- kontrola a údržba skúšača elektrickej bezpečnosti, kontrola celistvosti zariadenia,
dotlačenie konektorov, poškodenie zariadenia a prívodných káblov
- príprava a vývoj nových testovacích modulov lacnej koncepcie, zabezpečenie profi
modulov, náhradných dielov a materiálu na moduly

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 5:50
do 13:50

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • osobnostný rozvoj
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Skúsenosti s údržbou strojov aspoň 2 roky
- prax v elektrotechnickom alebo strojárskom odbore výhodou
- zodpovednosť
- serióznosť, ochota pracovať

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Cable Connect s.r.o.
V. Tvrdého 17
01001 Žilina
Slovensko
Fax: +421535309219