Stolár/nábytkár v stolárskej dielni

02.08.2020 Ján Jakubes
Miesto práce: Rajecká Lesná
Žilinský kraj; Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Žilina; Rajec
Typ pracovnej ponuky: Stolár
Ponúkaný plat (základná mzda): 960 - 1130 EUR
Uvedená mzda je v čistom (netto).

Odmeny/bonusy v závislosti od šikovnosti a zodpovednosti.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- čítanie výkresovej dokumentácia na základe ktorej sa vyrába nábytok
- manuálne výrobné činnosti (práca s DTD, dyhou, drevom a kovaním)
- obsluha stolárskych strojov a zariadení
- montáž výrobkov na mieste realizácie (prevažne západné a stredné Slovensko)

Iné výhody:

- priateľský - rodinný prístup
- jednozmenná prevádzka
- stravné lístky v hodnote 3,90 €
- preplatené sviatky a dovolenky sú samozrejmosťou
- práca v stabilnej firme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- chuť pracovať
- schopnosť pracovať samostatne a aj v kolektíve
- výhodou je mať vodičský preukaz skupiny B
- prax aspoň 2 roky (prípadne menej, ak ste dostatočne zručný a učenlivý)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme rodinná firma, ktorá je na trhu už takmer 20 rokov. Zameriavame sa na výrobu interiérového nábytku a prvkov na mieru. K našim kolegom (zamestnancom) sa správame ľudsky a otvorene, ako ku priateľom či členom rodiny.

Oblasť pôsobenia:

Stolárske práce

Adresa:

Ján Jakubes
Partizánska 999/71
Rajec
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Matej Jakubes
Partizánska 999/71, Rajec, 01501, Slovenská republika
Tel: 0949 440 463