custom-banner

Brigáda_kontrolór kvality v Žiline s prechodom do TPP

04.08.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina
Žilina
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,00 EUR/hod.
6,00€/hod. + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za kontrolu kvality na výrobnej linke vrátane kontroly výrobného procesu, (napr. vady materiálu, závady na linke, ...)
- reportovanie nadriadeným, analýza chybovosti
- podiel na pracovných aktivitách oddelenia kvality
- plnenie úloh zadaných nadriadenými v súlade s pracovnými inštrukciami

Iné výhody:

Po zaučení sa ako brigádnik po 2 týždňoch prechod na TPP so mzdovými podmienkami:

- Nástupná mzda 840 € + variabilná zložka mzdy 150 € / mesiac (možnosť zárobku do výšky 1070 brutto/mesiac)
- Zvýšenie základnej mzdy už po 6 mesiacoch o 30 €, po ďalších 6 mesiacoch o 30 €
- Príplatok za nočnú prácu 1,70 € / hodina, sobota s 50 % zvýhodnením, nedeľa/sviatok so 100 % zvýhodnením
- Príspevok na dopravu 15 € / mesiac (zamestnanec mimo Žiliny)
- Zimný a letný bonus vo výške 55 % základnej mesačnej mzdy, ročný výrobný bonus 500 €
- Stravné lístky v hodnote 3,83 € + bufet
- Mnohé ďalšie zaujímavé bonusy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme
- vek 18 rokov
- práca vhodná pre ženy
- práca na tri zmeny