custom-banner

AKTUÁLNA PRACOVNÁ PONUKA S NÁSTUPOM IHNEĎ!!! Práca pre strojníkov, zváračov, operátorov výroby do automobilového priemyslu so mzdou až 1 040€!!! DOPRAVA + MOŽNOSŤ ZÁLOH

07.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Zlaté Moravce; Hurbanovo, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šurany, Tlmače, Vráble, Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): Základ mzdy: 650€ + 135€ osobný príplatok + všetky zákonné a ďalšie príplatky + stravné = 1 040€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca je na 3/4 zmeny (v závislosti od oddelenia) na oddeleniach ako lisovňa, zvarovňa, bodovňa a iné.
Práca zahŕňa plnenie zadaní nadriadených pri kompletizácií dielov, brúsenie, vŕtanie, obluha CNC strojov, automatov a poloautomatov a podobne.

Iné výhody:

- osobné prémie
- zákonné príplatky a rôzne iné príplatky v závislosti od oddelenia
- práca na TPP
- zmluvna doprava
- možnosť záloh každý týždeň
- možnosť nadčasov - privyrobenia si
- pomoc pri riešení exekúcií
- stabilná práca aj počas neistých časov

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte na inzerát odoslaním životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345. Za prejavený záujem ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Pre prijatie do zamestnania je vyžadovaná:

- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať v troj- prípadne štvorzmennom režime
- zručnosť
- skúsenosti so strojárskou výrobou veľkou výhodou