Programátor

28.08.2020 NYXOTEK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Poprad
Bajkalská 3852 20
05801

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Salary: 1000-2000 € pm (depending on experience)
- Employment contract for an indefinite period
- Work in talented multinational team
- Opportunity for career growth
- Personal developer mentoring
- Opportunity to take part in business trips abroad (London)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
We are currently integrating our cloud-based video software solutions with various high profile customers across Europe so to take advantage of the increasingly high demand we are expanding our Poprad/London development team.

As a developer at Nyxotek; you will be involved with building a browser-based video production suite, creating beautiful and reusable UI components or scalable distributed infrastructures and overcoming functionality challenges found in our complex applications.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvéhozdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • HTML - pokročilá
  • Javascript - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Optional experience in any part of our Tech Stack (not a requirement):
JavaScript, Vue.js, Webpack, Babel, Gulp, npm, Git, AWS, serverless architecture, microservices, Node.js, C++, PHP, Shell, NoSQL, MongoDB, Percona Server, DynamoDB, FFMPEG, API Gateway, EC2, S3, VPC, Route 53, Cloudformation, AWS Media Services, MQTT, IoT, Cognito, Quick Sight, Docker, Unix, SFU, TURN/STUN

The big plus
- Understanding of digital video or video editing/production tools
- Exposure to cloud services (AWS, GCP, ...)
- Experience in open source tools like FFmpeg, VLC, OpenCV