custom-banner

Prijmeme skladníkov na VZV do spoločnosti vo Vrábloch - plat až 1100€ + Stravné lístky

06.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Zlaté Moravce; Nitra, Nové Zámky, Vráble
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735€ základná zložka + 175€ motivačná + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 3,83 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjem, skladovanie a výdaj materiálov a výrobkov
- obsluha motorových, plynových alebo elektrických vozíkov (VZV)
- obsluha ručných manipulačných vozíkov so samostatným pohonom, žeriav
- prisúvanie nepoškodených a čistých paliet do výrobného procesu, separácia poškodených paliet

Iné výhody:

- motivačná odmena až do výšky 175€
- práca v stabilnej spoločnosti- príplatky za prácu v noci
- príplatky za prácu cez víkendy
- príplatky za prácu cez sviatky
- rizikový príplatok 0,60€/hod (v závislosti od pracovnej pozície)
- benefit čerpania záloh

Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky. V prípade, že Vás ponuka zaujala zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Jakub Igaz
Tel: 0948940610