Games Lab Master

01.07.2020 LEAF

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Karadžičova 16
82108

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Náplň práce
The Games Lab Master leads the Games Lab (2-3 teams, 15-20 people) and ensures smooth running and constant progress of a project. S/He ensures satisfaction of students, mentors & partners. S/He co-creates curriculum and challenges for the Games Lab.

Organizing the whole schedule of Games Lab
arranging mentoring sessions, invited talks, team schedules
Maintaining the curriculum for Games Lab
On-site support of Games Lab students
Serving as the main communication point between students and mentors
Communicating with partners regarding company challenges for Games Lab
Ensuring constant progress of student projects, maintaining their focus, priorities & tasks
Being a guarantor for products quality and fulfillment of the schedule /project management

Mentors & student

Available on-site
Mentor various topics on whole game development spectrum
Monitor team morale, identify problems in the team/project and propose solutions

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2