Office Manager (operational support)

24.06.2020 LEAF

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Karadžičova 16
82108

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Obchodný manažér, Office manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Organizational Support ensures smooth running of an office and BE processes on a day-to-day basis. She/he helps on-site with administrative tasks.

Besides of other responsibilities she/he is responsible for:

Support to BE Initiative Leader and Apps+ Labs Masters in: o scheduling different activities: talks, workshops, teamworks and other courses
communication with students & alumni
onboarding and offboarding (making sure everyone has access to tools + all administrative checks)
Responsible for formal quality check (feedbacking, project milestones checks)
Dealing with documents, such as orders, provide billing details, check correct invoice details, etc., invoice and contract register, scanning
Management of post and mailing - Organization / support of events, trips, meetings, travel acc.to requests and needs
Making suggestions for changes
Other activities based on agreement with BE Initiative Leader

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2