Strategický nákupca

Siemens s.r.o. - Siemens

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod; Nákupca

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

  • priprava a optimalizacia rozpoctov do cenovych ponuk / projektov
  • znalost elektronistalacneho materialu
  • riadenie e-aukcii
  • strategickych nakup komponentov do projektov
  • vedenie obch. rokovani s dodavatelmi (dohadovanie podmienok a ceny)
  • negociovanie ramcovych zmluv so strategickymi dodavatelmi

    Miesto je alokovane pre diviziu Oil&Gas/Solution Business s vyhladom prieniku aktivit na Business Unit Oil&Gas/Service. Zaroven strategicky zamer do buducna predpoklada preberanie agendy obstaravania nepriameho material pre entitu na Slovensku ako aj rozvoj aktivit a podpora smerom na Siemens Energy CZ

    Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

    • SŠ alebo VŠ vzdelanie,
    • skúsenosti s projektovým nákupom v praxi min 4 roky,
    • skúsenosti s obstarávacím procesom,
    • silne vyjednávacie zručnosti,
    • vyhľadávanie možnosti cenovej optimalizácie pri nákupnom procese, znalosť interných smerníc a nariadení v tejto oblasti.
    • skúsenosti so SAP systémom výhodou
    • ovládanie minimálne jedného svetového jazyka/druhy jazyk výhodou,
    • ovládanie MS Excel, MS Access, VBA veľkou výhodou

    Upresnenie platových podmienok

    2000

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie