Nákupca

29.07.2020 Power angel s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Bardejov
Raslavice
Hlavná 179/77
08641

Bardejov
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Obchod; Nákupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 18

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:životopisy zasielať na email

Náplň (druh) práce
• Riadenie skupiny nákupcov a koordinácia nákupných operácií, zodpovednosť za realizované nákupy
• Schvaľovanie všetkých nákupných aktivít a rozhodnutí na oddelení.
• Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi
• Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
• Optimalizácia procesov za účelom podpory globálneho procesu nákupu.
• Určovanie výšky investícií do nových nástrojov a zariadení a sledovanie rozpočtu
• Zabezpečenie efektívneho nákupu strojov, zariadení a materiálov a hľadanie nových dodávateľov
• Riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi.
• Optimalizácia procesov s cieľom minimalizovať náklady a potenciálne problémy
• Riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob.
• Zabezpečovanie prípravy a realizácie obchodných prípadov v súlade s platnou legislatívou a smernicami
• Zodpovedanie za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a služieb
• Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
• Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach
• Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok
• Analyzovanie cenových ponúk, uzatváranie dodávateľských zmlúv a zadávanie objednávok
• Pripravovanie letákových a obdobných akcií zameraných na podporu predaja.
• Zabezpečovanie vybavovania reklamácií.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Komunikatívnosť, analytické myslenie, organizačná schopnosť, vyjednávacia schopnosť, samostatnosť, flexibilita.
Ukončené vzdelanie SŠ, VŠ v obore ekonómia, manažment, obchod a podnikanie.