Copywriter - ModneVeci, Versabe

28.09.2020 ModneVeci s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa
Továrenská 11
06401

Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Copywriter, reklamný textár
Ponúkaný plat (základná mzda): 580 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Osobné ohodnotenie podľa schopnosti. Zobrazená mzda pre potreby štátu.
- Osobný notebook
- Flexibilita
- Dynamicky sa rozvíjajúca firma pôsobiaca v 5 štátoch EU.
- Dynamický osobný rast.
- Mladý kolektív
- Možnosť sa obliecť za VO ceny.
- a iné benefity firmy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
580 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Hľadáme copywritera, ktorý nám pomôže posunúť obsahovú úroveň našich webových stránok a eshopov.

Máš chuť pracovať a učiť sa novým veciam? Neunikne ti žiadna novinka vo svete módy.
Máš rada nadčasovosť a dizajn? Si doma v online svete a sociálne siete sú pre teba druhým domovom?
Rada pracuješ s ľudmi, vieš sa vynájsť, poradiť nerozhodným a vieš sa predať?

Čo bude tvojou hlavnou úlohou?

1) Opis produktov oblečenia a tvorba obsahu na našich fashion weboch.
2) Hľadanie nových možností prezentácie firmy – Blogy, návody, rady, typy, recenzie
3) Komunikácia so zákazníkmi v prípade potreby pomoc pri balení tovaru.
4) Skrátka všetko čo súvisí s tvorbou obsahu a jeho online publikovaní a chodom eshopu.
5) Vieš urobiť super kávu (nie je podmienkou)

Tak potom patríš medzi nás. Do nášho eshopového tímu hľadáme parťáčku na CopyWritera pre naše módne fashion eshopy, komunikatívnu a veselú osôbku.

Výhody flexibilný pracovný čas, súkromný notebook, mladý tím s ktorým si je vždy čo povedať. Množstvo nového oblečenia a tovaru takmer každý deň.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • vyjednávanie
  • kultivovaný písomný prejav

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Uchádzač o zamestnanie vie opisovať produkt alebo napísať článok pútavo s cieľom predať. Je vhodné, aby mal príjemné vystupovanie a obchodného ducha pri telefonickej podpore. Samozrejme nemá problém pomôcť kolegyniam v sklade.
Táto pozícia je vhodnejšia skôr pre dámy, ktoré majú radi módu.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ModneVeci s.r.o.
Veľký Lipník 226
06533 Veľký Lipník
Slovensko
Tel: +421908318134