Payroll Support - práca na skrátený úväzok na 2 roky!!! (Ref. č.: PR/022724)

28.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník, Asistent, Mzdový účtovník, Office manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 500 ,- € btt (práca je na skrátený úväzok, výška závisí od skúsenosti)
Termín nástupu do práce: September 2020
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Aktívna podpora komunikácie a koordinácia aktivít v rámci oddelení spoločnosti
- Zabezpečenie podkladov pre mzdovú účtovníčku
- Riešenie otázok od zamestnancov v oblasti miezd
- Koordinácia a spracovanie dát v internom systéme WORKDAY
- Komunikácia s externou spol. spracovania miezd
- Spolupráca so zahraničným tímom a managementom
- Príprava reportov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - B2
- Skúsenosti v oblasti mzdového účtovníctva (výhoda)
- skúsenosť na administratívnej pozícii vo výrobnom podniku veľkou výhodou
- znalosť pracovnoprávnej agendy (výhodou)
- Procesne orientovaný
- Orientovaný na dáta a systémy
- Precízny