Analyst Programmer

21.06.2020 CGI Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Suché Mýto 1
81103

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Java programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Popis pozície
Pre potreby našich aktuálnych projektov uvítame vo svojich tímoch junior java developerov, ktorí majú nadšenie a chuť po škole zdokonaliť svoje doterajšie poznatky priamo v reálnej praxi.

Ponúkame možnosť intenzívneho zaškolenia s následným prechodom na "ostrý" projekt pod vedením skúsenych kolegov. Aktuálne budeme potrebovať 3 nových členov do našich tímov.

Táto pozícia je otvorená nielen pre absolventov, ale samozrejme uvítame aj kandidátov, ktorí už majú reálne pracovné skúsenosti s programovaním v jave.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
• Vývoj aplikácií a aplikačných modulov na základe technickej špecifikácie
• Tvorba návrhov špecifikácií a technických dizajnov špecifikácie
• Konfigurácia a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií
• Customizácia a vývoj časti systému
• Implementácia a prípadne aj následné testovanie vybraných častí systému
• Tvorba dokumentácie

Požadované skúsenosti
• Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na IT
• Znalosť základov programovania v jave (aspoň školské projekty, bakalárska/diplomová práca prip. vlastné projekty vo voľnom čase)
• Praktické skúsenosti s programovaním v jave popri škole sú veľkou výhodou, ale nie podmienkou
• SQL aspoň na základnej úrovni
• Silná motivácia učiť sa nové technológie
• Znalosť anglického jazyka
• Analytické a logické myslenie
• Tímovosť a proaktívny prístup k zvereným úlohám

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

CGI Slovakia s. r. o.
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko