Manažérka dennej zmeny - odd. URGENT - Nemocnica Dunajská Streda

ProCare, a.s.09.08.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

okres Dunajská Streda
Nemocnica Dunajská Streda

Typ pracovnej ponuky

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

prácu v súlade so štandardizovanými ošetrovateľskými postupmi, zabezpečenie ich auditu, podieľanie sa na tvorbe a revízií štandardov
spoluprácu s vedúcou sestrou pri zavádzaní nových ošetrovateľských postupov a metód
v neprítomnosti vedúcej sestry organizáciu, riadenie a kontrolu činnosti ošetrovateľského tímu
spoluprácu s vedúcou sestrou pri kontrole potreby a spotreby liekov, odpis liekov, ŠZM, MTZ, hospodárenie s nimi a vykonávanie inventúrnych súpisov, správne uloženie, evidenciu a expiráciu liečiv
realizáciu a kontrolu ošetrovateľskej dokumentácie v súlade s odborným usmernením MZ SR
vytváranie podmienok na tímovú spoluprácu, motiváciu zamestnancov ku kvalite poskytovanej ošetrovateľskej starostlivosti, monitorovanie dodržiavania profesionálnej interpersonálnej komunikácie a komunikácie s pacientmi a ich blízkymi
v spolupráci s vedúcou sestrou vytváranie bezpečného prostredia pre pacienta
pri zmene potrieb pacienta operatívnu zmenu/ inováciu plánu ošetrovateľskej starostlivosti

Ponúkaný plat

901 - 1073 EUR

Upresnenie platových podmienok

výška mzdy závisí od odbornej spôsobilosti a praxe kandidáta*

Iné výhody

stabilnú prácu na plný pracovný úväzok
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín ukončenia výberového konania

30.8.2020

Druh pracovného pomeru

hlavný

Informácie pre uchádzača

Pre danú pozíciu je nevyhnutné vzdelanie v zdravotníctve, preto prosím posielať svoje CV iba tým záujemcom, ktorí majú strednú zdravotnú školu, špecializácia v odbore je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk
Slovenský jazyk