Sestra - oddelenie OMIS - Nemocnica Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda
Nemocnica s poliklinikou, a.s., Veľkoblahovská 23, 929 01 Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení
vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami
diplom o špecializácii v anesteziológii a intenzívnej starostlivosti nutnosť

Ponúkaný plat

901 - 1114 EUR

Termín nástupu do práce

od 1.3.2021

Termín ukončenia výberového konania

31.12.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk
Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie