Kuchár / Kuchárka

27.08.2020 Mesto Moldava nad Bodvou

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice - okolie
Moldava nad Bodvou
04501

Košice
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
8. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Všetky potrebné informácie pre záujemcu (zoznam požadovaných dokladov, termín podania prihlášky a pod.) nájdete na internetovej stránke mesta Moldava nad Bodvou - www.moldava.sk, v sekcii voľné pracovné miesta alebo po zadaní tohto linku do internetového prehliadača: https://www.moldava.sk/web_object/vk-kuchar-200708.pdf.

Náplň (druh) práce
Náplň práce kuchára/kuchárky v MŠ Veselá zebra, Severná 19, 045 01 Moldava nad Bodvou:
• normovanie jedál podľa zisteného stavu stravníkov, platných receptúr a
jedálneho lístka,
• podieľanie sa na tvorbe jedálneho lístka,
• príprava nátierok a hlavných jedál (mäsité, zeleninové, múčne),
• dodržiavanie technologických postupov, receptúr, kvality, kvantity a
vydávanie jedál,
• dodržiavanie predpisov HACCP a osobnej hygieny

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• zdravotná spôsobilosť,
• bezúhonnosť,
• pozitívny prístup k práci,
• ochota a flexibilita,
• fyzická zdatnosť,
• prax v odbore výhodou.