Hľadám ľudí ktorý chcú milovať svoju prácu a túžia po slobode

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Chceš SLOBODU? Tak nehľadaj TPP, lebo tam ju nikdy nenájdeš !!!
Chceš zvyšovanie platu? Tak si ho zvýš sám svojimi nadobudnutými SKILLS !!!
Netreba sa vtierať do "priazne" nadriadenému preto, aby ti plat zvýšil.
Samozrejme to nie je zadarmo. Treba pri tom aj robiť, ale to vačšina ľudí asi nie je na Slovensku zvyknutá. Takže takí, čo len pekne rozprávajú a realita a čin je niekde inde, ani sa neobťažujte a neposielajte nám životopisy. Šetríte tak časom našim, ale hlavne tým svojim. Nič nerobiť môžte aj na gauči a nemusíte ho míňať na absolvovanie online pohovoru :)

Takže čo tá náplň práce asi zahŕňa? :

- starostlivosť o existujúcu sieť klientov (samozrejme, že jti ju nedáme hneď, keď ešte nič nevieš)
- nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi (v zlom vzťahu to akosi nefunguje)
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (ak nie si proaktívny/a šetri našim aj svojim časom)
- analýza požiadaviek a potrieb klientov (bez nej to proste nejde)
- tvorba obchodných ponúk a kalkulácií (bez ponuky a kalkulácie to nevieme)
- komunikácia s obchodnými partnermi (kde tu nejaká kávička, či obed)
- rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne (veľkosti regiónu sa medze nekladú)
- práca v kancelárii, v teréne ( nebudeš tu bezprízorne len sedieť a čumieť na FB, treba aj zdvihnúť zadok a vybrať sa na skusy do reálneho sveta)
Zamestnanecké výhody, benefity
- komplexný vzdelávací program (nikto učený z neba nespadol)
- možnosť profesionálneho rastu (výška pozície je len a len na tebe - strašná zodpovednosť, prevziať život do vlastných rúk)
- bezkonkurenčné mzdové ohodnotenie (uveríš keď ti po 3 mesiacoch pípne)
- dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti (švajčiari sú veľkí)
- dôchodkový program (lebo starí budeme všetci, záleží, či usmiati)
- príjemný kolektív, rodinná atmosféra (aj zabaviť sa vieme a rodinne pokecať)
- firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami (SMS, MMS, internet, volania) - kto to už dnes nemá
- firemné autá na operatívny lízing Mercedes, Hyundai, Ford, Škoda už od 138 Eur/m s príspevkom od firmy 100 Eur/m - (samozrejme, pre tých, čo aj niečo robia)
- pracovné dovolenky pre 10 % najlepších ľudí viac krát do roka do rôznych svetových exotických lokalít (ale zase aj na Šíravu môžme ísť, keď je tá Corona)
- firemná podpora pri plnej invalidite (budú ťa voziť kam budeš chcieť)
- firemná podpora pri starostlivosti o dieťa (ak si sama a sama aj s bábätkom ostaneš, tak ta podporíme)
- firemná podpora pri dlhodobej práceneschopnosti (život prináša aj nepredvídateľné situácie)
Informácie o výberovom konaní
Na ONLINE video pohovor prostredníctvom služby google meet budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá, takže keď ťa nekontaktujeme tak neplač do vankúša a skús tesco alebo lidl

Benefity a ďalšie výhody:

Ročné bonusy ( pre tých čo neležia na tom gauči) - odmeňovanie podľa výšky obratov (tí čo gauč ešte ani nevideli) - navyšovanie podľa kariérneho postupu už po 3 mesiacoch

Informácie pre uchádzača:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Všeobecne požadované znalosti:

Ostatné znalosti
Microsoft Office 365 - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
Nezáleží na zameraní a na minulosti. Záleží na súčastnosti a budúcnosti.
Osobnostné predpoklady a zručnosti
1 Zmysel pre detail (lebo z detailov sa skladá život)
2. Organizačné schopnosti (nechci, aby sme ti my robili asistentku)
3. Orientácia na výsledok (môžeš sa orientovať aj inak, ale mať peniaze je fajn)
4. Dochvíľnosť (ak meškáš na pohovor, tak sa neskôr ani nepripájaj, ušetríme si tým vzájomne čas)
5. Schopnosť riadiť sám seba (neriadené strely prosím nekontaktovať)
6. Tímový hráč (lepšie sa oslavuje v skupine ako sam)
7. Komunikatívnosť (no keď to pojde ako z chlpatej deky, tak na čo to je dobré?)
8. Serióznosť (Lebo aj my sme)
9. Férovosť (Klamstvá skúšaj inde, my ťa "prečítame" skôr, či neskôr :)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B