Samostatný vedúci skladu - administratívny pracovník

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, ktorý je členom nadnárodnej skupiny a vyvíja, produkuje a umiestňuje na trh inovatívne riešenia v oblasti pekárskeho priemyslu, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Samostatný vedúci skladu - administratívny pracovník.

Náplň práce:
• Zodpovednosť za plynulý chod a organizáciu skladu
• Vedenie skladového hospodárstva
• Riadenie skladových zásob
• Zabezpečenie a organizácia príjmu a vyskladňovania zásob
• Vystavovanie prijmových a výdajových dokladov a vedenie administratívy
• Vedenie skladovej dokumentácie
• Dozor nad správnosťou uskladňovania zásob
• Kontrola dodržiavania predpisov
• Realizácia riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob

Požadujeme:
• Stredoškolské vzdelanie
• Znalosť práce na PC (MS Excel, Word, Outlook)
• Znalosť SAP podmienkou
• Znalosť AJ výhodou
• Ovládanie VZV (retrak)
• Vodičský preukaz sk. B
• Ochotu na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci
• Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť udržať poriadok
• Zodpovedný prístup

Nabízíme:
• Zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
• Zaškolenie
• 25 dní dovolenky
• 3 dny sick days
• Stravné lístky
• Príspevok na šport a relax
• Príspevok na dôchodok
• Nástup možný ihneď alebo dohodou
• Mzdové ohodnotenie: od 900 € + bonusy; základná mzda podľa individuálnych schopností a skúseností

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B