Bearded Brothers Wake Soul - Ratnovská zátoka

08.07.2020 Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ratnovská Zátoka - Ratnovce
okres Piešťany; Piešťany
Typ pracovnej ponuky: Barman, Čašník, Kuchár, Pomocná sila v kuchyni
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,50 EUR/hod.
Čašník/Barmam - 3,5€/h +tringelt
Kuchár - 4€/h
Pomocná sila v kuchyni - 3,05€/h
Termín nástupu do práce: od 9.7.2020
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

BB Wake Soul hľadá šikovných ľudí na letnú brigádu pri vode.
Voľné miesta na pozíciach čašník/barman, kuchár a pomocná sila v kuchyni.
Čašník/Barman :
príprava nápojov, obsluha zákazníkov, práca s pokladňou a hotovosťou.
Ak máš chuť pracovať, si zodpovedný a pozitívne naladený tak nás neváhaj kontaktovať.
Kuchár :
Príprava jedál, zodpovednosť za kvalitu jedál, dodržiavanie HCCP a hygienických štandardov. Skúsenosti sú vítané.
Pomocná sila do kuchyne :
- umývanie riadu
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- príprava surovín
- pomocné práce v kuchyni
- dodržiavanie hygienických štandardov.

Na každej pozícií by sme radi uvítali kolegov, ktorý budú ochotný pracovať počas víkendov, budú mať príjemné vystupovanie a ústretový prístup.

Iné výhody:

- príjemné prostredie
- mladí kolektív
- vhodné pre študentov ako letná brigáda

Informácie pre uchádzača:

Nástup možný ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom mailu cafecasamia2003 @ gmail.com alebo na tel. číslach 0911 943 239 alebo 0907 083 567.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno